Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Szkoła Podstawowa im. Leopolda Staffa
System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Nauczyciele:

1. Emilia Semeniuk -  p. o. dyrektora szkoły

2. Beata Rodziewicz - p. o.  wicedyrektora szkoły

3. Drzazgowska Agnieszka - pedagog 

4. Szendrak Izabela - psycholog

5. Bieluch Marta - nauczyciel oddziału przedszkolnego

6. Derdzińska Agnieszka - nauczyciel świetlicy

7. Dobropolska Wioletta - nauczyciel świetlicy

8. Fracka de Oliva Magdalena - nauczyciel języka angielskiego

9. Gliszczyńska Anna - nauczyciel bibliotekarz, nauczyciel wspomagający

10. Godszling Bogumiła - nauczyciel wspomagający

11. Janus Anna - nauczyciel wspomagający

12. Klimaszewska-Prędkiewicz Edyta - nauczyciel języka polskiego, logopeda

13. Kłosowska Ewa - nauczyciel punktu przedszkolnego  

14. Kowalczyk Daria - nauczyciel chemii i biologii

15. Krajewska Karina - nauczyciel geografii

16. Kubicka Elżbieta - nauczyciel  nauczania zintegrowanego

17. Kurzyniec-Sadowska Marta - nauczyciel języka angielskiego

18. Labuda-Kopycińska Eliza - nauczyciel historii

19. Machowiec Agata - nauczyciel języka niemieckiego

20. Madejczyk Barbara - nauczyciel wychowania fizycznego

21. Michalak Kamila - nauczyciel nauczania zintegrowanego

22. Oleś Katarzyna - nauczyciel matematyki i informatyki

23. Pawlak Edyta - nauczyciel nauczania zintegrowanego, nauczyciel języka kaszubskiego

24. Rodewald Jolanta - nauczyciel historii

25. Rogaliński Paweł - nauczyciel wychowania fizycznego

26. Rozenek Danuta - nauczyciel matematyki

27. Sienkiewicz Maria - logopeda, nauczyciel języka polskiego

28. Sujka Adam - nauczyciel wychowania fizycznego

29. Szczudrawa Bożena - nauczyciel nauczania zintegrowanego

30. Wasilewska Sylwia - nauczyciel oddziału przedszkolnego

31. Zawada Ewa - nauczyciel religii

32. Zielińska Danuta - nauczyciel wspomagający

33. Żywiecka Marzena - nauczyciel przyrody

 

Administracja

1. Gliszczyńska Anna - sekretarz szkoły

2. Gąsiorowska Emilia - referent

 

 

Obsługa

1. Surowiec Małgorzata - woźna

2. Dąbrowska Krystyna - sprzątaczka

3. Kramarczyk Jan - konserwator

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Arkadiusz Drozdowski 09-04-2008 13:46
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Arkadiusz Drozdowski 25-06-2019
Ostatnia aktualizacja: Anna Janus 25-06-2019 12:44