Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Szkoła Podstawowa im. Leopolda Staffa
System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Nauczyciele:

1. Emilia Semeniuk -  p. o. dyrektora szkoły

2. Beata Rodziewicz - p. o.  wicedyrektora szkoły

3. Drzazgowska Agnieszka - pedagog nauczyciel świetlicy

4. Szendrak Izabela - psycholog

5. Białas Dorota - nauczyciel wspomagający, nauczyciel świetlicy

6. Bieluch Marta - nauczyciel oddziału przedszkolnego

7. Derdzińska Agnieszka - nauczyciel świetlicy (urlop zdrowotny)

8. Dobropolska Wioletta - nauczyciel świetlicy

9. Dwornik Edyta - nauczyciel punktu przedszkolnego

10. Fracka de Oliva Magdalena - nauczyciel języka angielskiego, nauczyciel świetlicy

11. Gliszczyńska Anna - nauczyciel bibliotekarz, nauczyciel wspomagający

12. Godszling Bogumiła - nauczyciel wspomagający

13. Holewa Beata - nauczyciel fizyki

14. Janus Anna - nauczyciel matematyki, nauczyciel wspomagający

15. Klimaszewska-Prędkiewicz Edyta - nauczyciel języka polskiego, logopeda

16. Kłosowska Ewa - nauczyciel punktu przedszkolnego  (urlop zdrowotny)

17. Kowanda Edyta - nauczyciel muzyki, nauczyciel świetlicy

18. Krajewska Karina - nauczyciel geografii i wychowania do życia w rodzinie 

19. Kubicka Elżbieta - nauczyciel  nauczania zintegrowanego

20. Kurzyniec-Sadowska Marta - nauczyciel języka angielskiego

21. Labuda-Kopycińska Eliza - nauczyciel historii, techniki i edukacji dla bezpieczeństwa

22. Machowiec Agata - nauczyciel języka niemieckiego

23. Madejczyk Barbara - nauczyciel wychowania fizycznego

24. Michalak Kamila - nauczyciel nauczania zintegrowanego

25. Mierzejewska-Czyżyk Dorota - nauczyciel nauczania zintegrowanego, nauczyciel świetlicy

26. Oleś Katarzyna - nauczyciel matematyki i informatyki

27. Pawlak Edyta - nauczyciel nauczania zintegrowanego, nauczyciel języka kaszubskiego

28. Rodewald Jolanta - nauczyciel historii, wiedzy o społeczeństwie i doradztwa zawodowego

29. Rogaliński Paweł - nauczyciel wychowania fizycznego

30. Rozenek Danuta - nauczyciel matematyki (urlop zdrowotny)

31. Siemion Dagmara - nauczyciel nauczania zintegrowanego

32. Sienkiewicz Maria - logopeda, nauczyciel języka polskiego

33. Sujka Adam - nauczyciel wychowania fizycznego

34. Szczudrawa Bożena - nauczyciel nauczania zintegrowanego (urlop zdrowotny)

35. Tłuchowska - nauczyciel historii

36. Wasilewska Sylwia - nauczyciel oddziału przedszkolnego

37. Zaborowska Kinga - nauczyciel plastyki

38. Zawada Ewa - nauczyciel religii, techniki

39. Zielińska Danuta - nauczyciel wspomagający

40. Żywiecka Marzena - nauczyciel przyrody, biologi i chemii

 

Administracja

1. Gliszczyńska Anna - sekretarz szkoły

2.  - referent

 

 

Obsługa

1. Surowiec Małgorzata - woźna

2. Dąbrowska Krystyna - sprzątaczka

3. Kramarczyk Jan - konserwator

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Arkadiusz Drozdowski 09-04-2008 13:46
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Anna Janus 25-06-2019
Ostatnia aktualizacja: Anna Janus 13-11-2019 17:12